LB Projects – група проектів маркетингового, комерційного та культурно-освітнього спрямування, які впроваджено командою Legal Bridge Lawyers за сприяння партнерів та друзів компанії.

 

В першу чергу, LB Projects – це гнучкий набір інструментів, який призначений для виконання будь-яких потреб клієнтів Legal Bridge Lawyers. Зокрема, ми пропонуємо вирішення ряду маркетингових завдань, проведення промо-кампаній як засобами LBL (web-ресурси та соціальні мережі компанії, e-mail розсилки, розважально-аналітичне видання LB Journal), так і через партнерські мережі, ЗМІ та інші ресурси. Ми допоможемо Вам провести бізнес-захід будь-якої тематики і призначення, за потребою залучивши наших партнерів, які займаються організацією виключно цільових, нішевих семінарів та конференцій міжнародного рівня, запрошуючи спікерів зі світовим ім’ям.

Окрім цього, для приватних та корпоративних клієнтів ми пропонуємо виконання базових бізнес-задач – розробку та розвиток веб-сайтів, CEO-оптимізацію, SMM. Маємо можливості та досвід проведення тематичних навчальних семінарів для Ваших працівників та колег – проводимо одноразові консультації, розробляємо спеціальні індивідуальні програми для тривалих курсів навчання та підвищенні компетентності – в галузях права, економіки, маркетингу; податкових, бухгалтерських, інвестиційних питаннях та ін..

 

Найцікавіша пропозиція LB Projects – «Проект під ключ від LBL». Довірте всі турботи по реалізації Вашого проекту нашим професіоналам, від генерації і оформлення ідей, до повної здачі робочого продукту – ми забезпечимо правове оформлення, пошук кращих пропозицій постачання необхідних ресурсів та обладнання, підбір персоналу, організацію ведення документації і бухгалтерського обліку та багато іншого. Завдяки широкій партнерській мережі та багаторічному успішному досвіду, Вас приємно здивує якість, оперативність та вартість реалізації вашого проекту.

 

Наші клієнти цінують нас за те, що ми завжди пропонуємо оригінальний та більш вигідний спосіб вирішення поставленого завдання – навіть якщо це стосується такої дрібниці, як підбір номера в готелі для іноземного клієнта.

 

На даний момент LB Projects – це більше 10 завершених, активних і запланованих проектів, які реалізуються як аутсорс-замовлення для зовнішніх клієнтів LBL, так і для внутрішніх цілей Legal Bridge Lawyers. З окремими внутрішніми проектами LBL можна ознайомитись нижче:

Зв'язатись із нами