Умови використання інформації

Копірайт та правила використання

Зміст сайту Legal Bridge Lawyers, що включає в себе тексти, графіку, логотипи, зображення, фотоматеріали, відеороліки є власністю компанії Legal Bridge Lawyers та тих компаній та осіб, хто постачає контент для сайту.

Заходячи та користуючись сайтом компанії Legal Bridge Lawyers, Ви погоджуєтесь з умовами та правилами користування веб-сайтом (під поняттям ” сайт компанії Legal Bridge Lawyers ” мається на увазі вся або будь-яка частина веб-сторінок, розташованих в інтернеті за адресами: www.lblawyers.com.ua, lblawyers.ua, і включають в себе макет цього веб-сайту; окремі елементи веб-сайту, дизайн веб-сайту; серцевий код і технічні елементи веб-сайту, або текст, звук, графіка, анімовані елементи або будь-який інший контент, розташований на веб-сайті).

При користування нашим сайтом, Ви можете перейти через посилання на інші веб-сайти, на які поширюються їхні власні, відмінні від даних, умови використання та конфіденційність. При використанні цих та інших сайтів, дотримуйтесь правил та умов, розміщених безпосередньо на цих сайтах, бо ми не маємо ніякого відношення до них.

Приватна інформація

Legal Bridge Lawyers поважає конфіденційність клієнтів та відвідувачів свого сайту, та інших допоміжних ресурсів. Вся інформація, що була надана Вами залишиться абсолютно конфіденційною. Ми можемо збирати особисту інформацію відвідувачів сайту (IP адреса, деталі підключення, MAC адреса, тощо) лише з метою підвищення якості послуг, які надає компанія LBL.

Відповідальність

Ми – команда компаніїLegal Bridge Lawyers, розміщуємо на своєму сайті інформацію, фотоматеріали та відеопродукцію. Ми залишаємо за собою право змінювати зміст інформації, вебсайт в цілому, чи окремі його частини без попередження, ці правила використання, чи загалом припинити діяльність сайту. Незважаючи на високі зусилля постачати точну, цікаву та своєчасну інформацію на сайт, редактори не несуть жодної відповідальності за правильність, завершеність, чи/та достовірність змісту інформації та не беруть на себе відповідальності за можливі помилки. Будь ласка, завжди перевіряйте інформацію!

Торговельні знаки

Всі торговельні знаки та логотипи, що розміщені на сайті є такими, що належать їх безпосереднім власникам та ними захищені.

Зміни у нашій політиці стосовно захисту конфіденційності інформації

Ми залишаємо за собою право вносити зміни у нашу політику стосовно захисту конфіденційності інформації. Якщо останні матимуть місце, то вони обов’язково будуть висвітлені на цій сторінці, щоб ви завжди були в курсі того, яка інформація присутня у нас на сайті, як ми її використовуємо і за яких умов ми її надаємо.

Зв'язатись із нами